شاخ – بوق جنایت زندگی اعتراف انگیزه پرونده

شاخ – بوق: جنایت زندگی اعتراف انگیزه پرونده خبر حوادث

گت بلاگز حوادث وکیلم را به خاطر حضور در پرونده طلاق‌ام کشتم

مادر وکیل جوان که در توطئه‌ای شوم به قتل رسیده هست، منکر آشنایی پسرش با عامل جنایت شد. این درحالی است که متهم به قتل در بازجویی‌ها اعتراف کرده وکیل ج

وکیلم را به خاطر حضور در پرونده طلاق‌ام کشتم

مادر وکیل جوان که در توطئه‌ای شوم به قتل رسیده هست، منکر آشنایی پسرش با عامل جنایت شد. این درحالی است که متهم به قتل در بازجویی‌ها اعتراف کرده وکیل جوان را به اتهام حضور در پرونده طلاق‌اش کشته است.

انگیزه مرموز در قتل وکیل جوان

در این جنایت که 18 فروردین در کرج رخ داد، وکیل 38 ساله‌ای به نام رضا ساسانی، به وسیله مرد 35 ساله‌ای ربوده شد و به شکل هولناکی به قتل رسید. درحالی که تحقیقات جهت شناسایی ردی از وکیل گمشده ادامه داشت، مردی در تماس با خانواده رضا، پرده از راز جنایت برداشت.عامل 35 ساله جنایت، بعد از دستگیری به قتل اعتراف کرد و گفت: رضا، وکیل من در پرونده طلاقم بود. ولی متأسفانه کم‌کاری کرد و من همه چیز را بعد از طلاق باختم، به همین خاطر به فکر انتقام افتادم.

با مقتول از بچگی در یک محل زندگی می‌کردیم و با هم دوستی دیرینه و خانوادگی داشتیم. روز اتفاق به بهانه‌ای سوار ماشین‌اش شدم. هنگامی که در بین راه گفت که سردرد دارد من که از قبل قرص تهیه کرده و به دنبال وقت مناسبی بودم، آن را به او خوراندم که بعد از مدتی هوشیاری‌اش را از دست داد و در همان اوضاع خفه‌اش کردم. بعد از اینکه جسدش را در حوالی فرودگاه خبر دفن کردم کارت بانکی‌اش را برداشته و 6 میلیون تومان از حسابش به حساب خودم واریز کردم. بعد هم ماشینش را همانجا رها کردم و رفتم.

وکیلم را به خاطر حضور در پرونده طلاق‌ام کشتم

مرد تحصیلکرده در بازجویی‌ها و در حضور بازپرس ابراهیم مرادی اعتراف کرد که در قتل همدستی داشته که او نیز دستگیر شد. متهم به قتل در بازجویی‌ها گفت: «وکیلم به نفع من کار نمی‌کرد و از دستش عصبانی بودم، به همین خاطر او را کشتم.»مادر قربانی جنایت نیز با طرح شکایت در دادسرای جنایی کرج خواستار مجازات عاملان قتل فرزندش شد و درحالی که اشک می‌ریخت به بازپرس گفت: «پسرم «رضا ساسانی» 38 ساله و مجرد بود و با من و برادر کوچکترش زندگی می‌کرد. او بعد از فوت پدرش احساس مسئولیت‌ زیادی در قبال ما داشت و به همین خاطر از هرگونه حاشیه دوری می‌کرد.

متأسفانه چند سال پیش «رضا» مبتلا به سرطان شد و از سال 80 تحت شیمی درمانی قرار گرفت. پسرم روزهای مشکل را پشت سر گذاشت و بعد از هفت عمل جراحی پی در پی، پزشکان در زانویش پروتز کار گذاشتند و او با امید به آینده، زندگی تازه‌ای را شروع کرد. خدا بار دیگر فرزندم را به من بخشیده بود و مطمئن بودم «رضا» پاسخ مهربانی‌هایش را گرفته هست. ولی نمی‌دانستم دست‌های بی‌رحم مردی که هیچ انگیزه‌ای جهت قتل ندارد، به زندگی پسر جوانم آخر می‌دهد.وی با ناراحتی ادامه داد: ظهر روز جمعه 18 فروردین «رضا» به همراه خواهرش به منطقه کردان رفتند و عصر هم به منزل برگشت.

بعد از فوت دامادمان «رضا» دائم به منزل خواهرش آمد و رفت داشت و به کارهایش پیگیری می‌کرد. حدود ساعت هفت و نیم بعدازظهر از منزل بیرون رفت تا کمی قدم بزند. ولی هنگامی که بعد از چند ساعت برنگشت با تلفن همراهش تماس گرفتم که خاموش بود. چون دیروقت بود، به منزل دخترم زنگ نزدم و احتمال دادم شب را آنجا می‌ماند. ولی صبح روز بعد که دخترم جهت احوالپرسی تماس گرفت متوجه شدم از «رضا» بی‌خبر هست. بعد از اعلام شکایت، مأموران پلیس با ردیابی تلفن همراهش اعلام کردند حدود ساعت هشت شب قبل تلفن همراهش در نزدیکی خانه‌مان خاموش شده است است.

او با طرح شکایت از متهم و همدستش گفت: آنها مدعی آشنایی دیرینه و قدیمی با پسرم شده‌اند. درحالی که من و فرزندانم هیچگاه آن دو را ندیده‌ایم و هیچ رابطه آشنایی نداریم. هرچند انگیزه جنایت هنوز نامشخص است ولی به نظر می‌رسد برداشت پول از حساب پسرم بعد از قتل، تنها انگیزه قتل هست. عامل جنایت مدعی شده است در پرونده جدایی و طلاق همسر سابقش، پسرم به نفع او کار نکرده هست. درحالی که بعد از تحقیق و پرس و جو متوجه شدیم بیانات وی سراسر دروغ و بی‌اساس هست. بنابراین انتظار مجازات قانونی و قصاص نفس عاملان قتل فرزندم را دارم.

مادر وکیل جوان که در توطئه‌ای شوم به قتل رسیده هست، منکر آشنایی پسرش با عامل جنایت شد. این درحالی است که متهم به قتل در بازجویی‌ها اعتراف کرده وکیل ج

منبع: روزنامه ایران

واژه های کلیدی: جنایت | زندگی | اعتراف | انگیزه | پرونده | خبر | حوادث |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz