شاخ – بوق جنایت زندگی اعتراف انگیزه پرونده

شاخ – بوق: جنایت زندگی اعتراف انگیزه پرونده خبر حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (559)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید. جای دارد به خاطر غیبت غیر موجه ما در روز گذشته که به دلایل فنی سایت بود، از شما عزیزان معذرت خواهی کنیم.

دیروز 31 اکتبر روزی بود که در فرهنگ غرب به روز هالوین معروف است و در آن با پوشیدن لباس های عجیب و بعضا ترسناک و همچنین گریم هایی از این دست تلاش در ساختن روزی پر هیجان جهت یکدیگر دارند. مطابق انتظار اشخاص عزیز ما به تبع سایر اسکی رفتن های خود روی فرهنگ غربی ها، طوری این روز را مراسم خوش حالی گرفتند که خود آمریکایی ها و اروپایی ها نگرفته بودند که در ادامه تصویر های آن تقدیمتان خواهد.

هالوین اشکان خطیبی و همسر جان با این کلاه ها که زیاد مناسب مراسم خوش حالی تولد دختر همسایه هستند تا هالوین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

مریم معصومی از امکاناتی که اینستاگرام فراهم کرده بود استفاده کرد و این پست را گذاشت.

شوق و هیجان الناز شاکردوست، 12 روز پیش از شروع نخستین اجرای تئاترشان. فکر کنم نخستین تجربه الناز در تئاتر است و حق دارد اینگونه هیجان زده باشد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفی خاطره اسدی و حیوان خانگی اش که از اسم آن میتوان به خوبی به توانایی های این حیوان پی برد.

مهدی یغمایی تصویری از دوران قنداق و پستونک خود به اشتراک گذاشته هست. البته این قنداق با آن قنداق های اصیل ایرانی که فرزند را شبیه ساندویج هات داگ می کرد، خیلی تفاوت دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

لیلا بلوکات، باز هم در آلمان. هر سری هم کنار این کلیسای معروف تصویر میگیرد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

روز مربی دیگر کی مد شد؟! این روز دقیقا چه روزی است و علت گزینش شدنش چیست؟! روز تولد اکبر میثاقیان؟ یا روزی که صمد مرفاوی هنریک میختاریان را از آزمون فنی جهت حضور در مس کرمان رد کرد؟!

دیدن این تصویر جهت بیمارانی که دچار فشار خون یالا هستند توصیه نمیشود (به خاطر حجم نمک).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

هانیه جان تسلیت واژه کوچکی است در برابر این غم بزرگ. امیدواریم خداوند متعال به شما و سایر بازماندگانش صبر دهد.

ولی قطعا خودشیفتگی خاصی مد وجودتان است.

پوریا پورسرخ در یک جایی که دقیقا نمیدانیم کجاست. خیلی هم مهم نیست که دقیقا بدانیم کجاست.

سلفی محسن کیایی در کنار بهرام رادان، بابک بهشاد، سحر دولتشاهی، ماهور الوند و همکار عزیزشان در آخرین روزهای ضبط فیلم “چهارراه استانبول” کار تازه مصطفی کیایی کارگردان جوان و خوش فکر سینمای کشورمان.

الکی حرف در دهانمان نگذار افسانه خانم. ما فقط گفتیم هر لحظه خمار هست. یکی دو بار هم دستمان خورد و لایک کردیم!

پ.ن: این شِری که در زیر تصویر نوشته شده، شعر است.

سارا بهرامی و آتیه جاوید دو هنرمند کاردرست تئاتر و سینما، بعد از تماشای نمایش خوب و پرطرفدار “کلنل”.

ممنون از علیرضا رئیسی که با این پست یاد و خاطره مرحوم مسعود رسام یکی از تهیه کننده های تاثیر گذار در تاریخ تلویزیون کشور عزیزمان ایران را زنده کرد. قریب به اتفاق سریال های نوستالژیک و خاطره ساز دهه هفتاد، کار مرحوم رسام بود که نام ایشان را در خاطر مردم همیشگی کرده هست. روحش شاد.

خیلی خوب کشیده سروش جان. اول فکر کردم تصویر است!

امیر کربلایی زاده و عیال جان کنار دریا.

حمیدرضا پگاه و سیاوش خیرابی در پشت صحنه سریال تازه حسین سهیلی زاده به نام “هست و نیست” که زمستان آتی روی آنتن خواهد رفت.

دفاع تمام قد نوید محمدزاده از سعید روستایی، در حاشیه بیانات سعید و تصویر العمل هایی تندی که به حرف هایش شده است بود.

ای بابا. مهدی ماهانی علنی گفته حتی اگر ابراز کنیم که از او خوشمان نمی آید، باز ول کن قائله نیست و بیخ ریش مطالبمان است!

خواهران شریفی نیا در برابر یک درب قدیمی. همین.

پوریا شکیبایی، نادر فلاح، نیما شعبان نژاد، صحرا اسداللهی و رایکا ابراهیمی در پشت صحنه نمایش “دریبل” که به زودی در یکی از تماشاخانه های شهر به اجرا درخواهد آمد.

غزل صارمی، یکی از ته نشین های لیست آلترناتیوِ پر کردنِ مطلب.

ممنون از فرهاد مجیدی عزیز که مراعات کرده و نقاشی روی دیوار را به صورت کامل پست نکرده هست، همین یک تصویر هم از دستمان میرفت!

گریم هالوین سحر قریشی.

غیر ممکن است یک هنرمندی صاحب فرزند شود و چنین تصویری از کودکی های خودش در کنار تصویر فرزندش نگذارد. خب فرزند خودتان هست، انتظار دارید شبیه طراح صحنه سریالتان باشد؟!

جشن تولدی که فاطمه گودرزی و فریبا کوثری جهت بانو فاطمه معتمد آریا گرفته بودند. پسر فاطمه زن هم که اگر نبود دلواپس میشدیم نکند فرزند تنها مانده.

امیر جعفری و امیررضا دلاوری در اکران مردمی فیلم “آزاد به قید شرط” ساخته حسین شهابی، یکی ار فیلم های میانگین جشنوراه پارسال.

عرض تسلیت داریم خدمت جناب سردار سلیمانی عزیز. امیدواریم روح پدر عزیزشان قرین آرامش و رحمت الهی باشد و سایه ی سردار از مرزهای کشور عزیزمان کم نشود.

سلفی رضا رشیدپور در کنار کاپیتان فهیمه احمدی، بانوی خلبان ایرانی که امیدواریم در آینده زن های خلبان زیاد در ناوگان حمل و نقل هوایی کشورمان ببینیم.

گریم تازه ناصر خان ملک مطیعی، اثر دست استاد اسکندری عزیز.

رویا تیموریان و دخترش در افتتاحیه یک فروشگاه.

این تصویر میتن ستوده در کنار مادر عزیزش در یزد، تصویر نهایی مطلب امروز ماست. امیدواریم آخر هفته خوبی در انتظارتان باشد. یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | خاطره | فرزند | تلگرام | تصویری | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (559)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz