شاخ – بوق جنایت زندگی اعتراف انگیزه پرونده

شاخ – بوق: جنایت زندگی اعتراف انگیزه پرونده خبر حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی انتظارات مردم از جمهوری اسلامی را بشنویم / هاشمی

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد:‌ انتظار مردم از مسولان بازگشت به شعارها و روحیات ابتدایی انقلاب است.

انتظارات مردم از جمهوری اسلامی را بشنویم / هاشمی

هاشمی: انتظارات مردم از جمهوری اسلامی را بشنویم

عبارات مهم : ایران

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: انتظار مردم از مسولان بازگشت به شعارها و روحیات ابتدایی انقلاب است.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی صبحگاه امروز در چهل و سومین جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در ایام دهه فجر قرار داریم گفت: امروز سالروز صدور حکم ریاست دولت موقت از سوی امام خمینی(ره) جهت مهندس بازرگان هستیم که این حکم به وسیله آیت الله هاشمی رفسنجانی در حضور امام قرائت شد و شاید بی مناسبت نباشد با توجه به شرایط فعلی جامعه، به بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی و به بیان نکاتی بپردازیم.

وی با بیان اینکه انقلاب مردم یک گام تکاملی در جهت تلاش ها، در طول سده اخیر محسوب می شود ادامه داد: انقلاب مشروطه و نهضت ملی شدن نفت دو جنبش اجتماعی فراگیر دیگری بود که پیش از انقلاب ناکام شده است بود وشاید اگر تجربه این دو نبود میزان مصمم بودن مردم نسبت به سرنگونی نظام پهلوی متفاوت بود.

انتظارات مردم از جمهوری اسلامی را بشنویم / هاشمی

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک تجربه تاریخی بود گفت: تجربه ای مانند سایر تجربه های یک ملت توام با تلاش و خطا، دستاوردها و هزینه ها ، افتخارات و تاسف ها، اشک ها و لبخند و ….بوده است.

هاشمی با بیان اینکه باقی ماندن در تاریخ و حسرت خوردن جهت گذشته دردی را از امروز دوا نمی کند گفت: اگر از دادن تاوان اشتباهاتمان در گذشته ناراحتیم در عملکرد امروز خود دقت کنیم تا آن غلط های تکرار نشود. از سفر کارتر به پایتخت کشور عزیزمان ایران تا سقوط نظام پهلوی تنها یک سال به آخر رسید و زمانی که رییس جمهوری ایالت متحده ، کشور عزیزمان ایران را جزیره ثبات خاورمیانه خواندکسی احساس نمی کرد این ثبات دستخوش دگرگونی بی سابقه شود که نه تنها کشور عزیزمان ایران بلکه دنیا را دچار تحول کند.

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد:‌ انتظار مردم از مسولان بازگشت به شعارها و روحیات ابتدایی انقلاب است.

هاشمی با بیان اینکه اکنون وارث تجربه پرهزینه و گران سنگ هستیم گفت: شرط عقل آن است که نقاط قوت را حفظ و نقاط ضعف را اصلاح یابیم و امروز نیز مانند گذشته صدای نارضایتی و اعتراض مردم را که با پرسشها شدید معیشتی و مطالبات پاسخ داده نشده اجتماعی درگیرند را می شنویم.

وی عنوان کرد: انتظارات مردم از جمهوری اسلامی و انقلابی که هزینه داده است که به ثمر بنشیند با عملکرد فعلی سه قوه و سایر دستگاه ها و نهادهای مسوول فاصله دارد و به جای اینکه یک دیگر را متهم کرده و اعتراضات مردم، پرسشها و نارضایتی آنها را همانند سایر پرسشها به مناقشه سیاسی تبدیل کنیم، بهتر است آن را بشنویم وهر شخص و نهاد قصور خود را در رقم زدن به وضع موجود بپذیرد آیا که تزریق ناامیدی دوای درد نیست بلکه به جای آنکه مرهم باشد، نمک پاشیدن است.

هاشمی با بیان اینکه اکنون دهه چهارم انقلاب به آخر رسیده است گفت: انتظار مردم از ما امسوولان پرهیز از برگزاری مراسم خوش حالی ها، مراسم های تشریفاتی و بازگشت به روحیات ابتدایی انقلاب است.

انتظارات مردم از جمهوری اسلامی را بشنویم / هاشمی

وی با بیان اینکه صدای مردم را بشنوید گفت: قبل از آنکه جهت شنیدن دیر شده است باشد و اصلاح و خدمت صادقانه را شتاب ببخشیم. امروز همه حوزه های عمومی با نارضایتی مردم مواجه هست؛ از شرایط اقتصادی و بی ثباتی قیمت ارز تا اوضاع قضایی و عملکرد قوه مققنه و نهادهای فرهنگی و اجتماعی؛ و در این حوزه مدیریت شهری نیز خالی از اشکال وضعف نیست. باید معترف شویم در شش ماه سپری شده است از دوره مسئولیت ما انتظار عمومی از تحول در مدیریت شهری برآورده نشده است.

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد:‌ انتظار مردم از مسولان بازگشت به شعارها و روحیات ابتدایی انقلاب است.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انقلاب | انقلابی | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz